Projekty i usługi

Projekty i usługi

Prowadzenie projektu wymaga nie tylko dobrego zespołu, odpowiedniej wiedzy czy konkretnych umiejętności, ale też dedykowanych narzędzi, dzięki którym prace będą zrealizowane w założonym terminie i budżecie, a wszystkie cele zostaną zrealizowane. Takie działania może wspomóc system do zarządzania projektami.

System enova365 to modelowe rozwiązanie klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem – bez względu na jego wielkość, które elastycznie dostosowuje się do każdego biznesu. Moduł Projekty i usługi służy przede wszystkim do planowania i kontroli realizacji budżetów. W jednym miejscu gromadzi kluczowe dane pozwalające na skuteczną organizację codziennej pracy w firmie oraz funkcje związane z budżetowaniem projektów. Połączenie takich funkcjonalności pozwala na optymalizację kosztów realizowanych zleceń, upraszcza także ofertowanie i obsługę prowadzonych projektów. Dodatkowo zawiera w sobie pełną funkcjonalność modułu CRM, co umożliwia płynny obieg kilku procesów w obrębie wielu projektów.

System umożliwia między innymi:

Tworzenie planu budżetu i zarządzanie budżetem

Tworzenie i przeglądanie listy kontrahentów

Kwalifikację kosztów i wprowadzanie korekt

Tworzenie schematów podziałowych dla dokumentów

Uporządkowanie danych ze wszystkich projektów w jednym miejscu

Trafną ocenę planu biznesowego oraz przeprowadzenie ewaluacji

Korzyści

Precyzja

Moduł umożliwia intuicyjne przypisywanie zdarzeń i dokumentów do konkretnych projektów, kontrolę finansów oraz zadań i dokumentów.

Inteligentny kontroling

Dzięki planowaniu już na poziomie przyjmowania zlecenia lub zamówienia, system pozwala na pełniejszą kontrolę planowanych kosztów i przychodów projektów oraz automatycznie rozpisywanie wydatków i przychodów.

Mobilność

Aplikacja mobilna do zarządzania projektami enova365 pozwala na edycję i aktualizację danych z poziomu urządzeń mobilnych z dowolnego miejsca na świecie.

Integracja

Łatwe zintegrowanie z pozostałymi modułami enova365 – np. Handel i CRM, Kadry i Płace czy BI pozwala na optymalną konfiguracje projektów i lepszą automatyzację procesów wewnątrz firmy.

Automatyzacja

Moduł pozwala na przypisywanie dokumentów do projektów, a także płynny obieg kilku procesów w obrębie wielu projektów.

Zarządzanie

Program i aplikacja do zarządzania projektami umożliwiają przeglądanie wszystkich projektów w jednym miejscu, a także zarządzanie budżetami

Program do zarządzania projektami enova365 sprawdzi się właściwie w każdej firmie. Dzięki swojej elastycznej strukturze łatwo można go dopasować do indywidualnych potrzeb konkretnego biznesu. Po wdrożeniu modułu Projekty i usługi, użytkownik dodatkowo otrzymuje integrację z modułem CRM enova365. Funkcjonalność przyporządkowania prowadzonych projektów i związanych z nimi dokumentów do konkretnych klientów, pozwala na pełniejsze zarządzanie procesami w firmie.

Chcesz lepiej zarządzać projektami?

Skontaktuj się z zespołem Arena Digital S.A. i dowiedz się więcej o możliwościach modułu Projekty i usługi enova365. Umów bezpłatną konsultację i poznaj zalety wdrożenia zaawansowanego systemu do zarządzania projektami i usługami w przedsiębiorstwie.

Umów konsultacje

    Polityka Prywatności