Kadry Płace i HR

Kadry płace i HR

Moduł Kadry, Płace i HR w enova365 spełnia wszystkie kluczowe wymagania i funkcjonalności w zakresie ewidencji kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS. Jak wszystkie moduły programu jest na bieżąco aktualizowany, aby zapewnić zgodność ze zmieniającymi się przepisami. Niepodważalnym atutem jest również duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur w obrębie modułów, aby dostosowywać technologię enova365 do własnych potrzeb i potencjalnych integracji z zewnętrznymi rozwiązaniami. Program kadrowo-płacowy enova365 umożliwia wyeksportowanie dokumentów bezpośrednio do programu Płatnik i SODiR off-line. Moduł enova365 ułatwi także raportowanie w formie tradycyjnych wydruków, przesyłanie formularzy czy też generowanie arkuszy cenników, listy płac, obecności i innych dokumentów kadrowo-płacowych.

Moduł Kadry i Płace skutecznie wspomaga zarządzanie procesami zasobami ludzkimi w firmach, zatrudniających od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy pracowników. Dzięki swojej elastyczności system gwarantuje swobodę w definiowaniu indywidualnych harmonogramów czasu pracy i różnorodnych składników wynagrodzenia (także z uwzględnieniem rozliczeń w innych walucie niż PLN). Co istotne z punktu widzenia działów Kadr I Płac, moduł enova365 współpracuje z Programem Płatnik bez potrzeby dodatkowej migracji danych lub konfiguracji, a także z dowolnymi rejestratorami czasu pracy (RCP).

Możliwości modułu Kadry i Płace

Obsługa księgowa Klientów

Jednolity Plik Kontrolny i Deklaracje VAT

Obsługa biura i komunikacja z Klientem

Wsparcie procesów rekrutacyjnych

Udzielanie pożyczek i zaliczek akonto wypłaty

Rozliczanie etatów i umów zleceń

Automatyzacja oceny pracowników

Usprawnienie procesów szkoleniowych

Dobry system ERP to taki, który będzie rozwijał się wraz z rozwojem firmy i nowych technologii. Nadążanie za zmianami w przepisach przez producenta, a z drugiej strony danie Klientowi możliwości konfigurowania programu pod bardzo spersonalizowane potrzeby, to cecha charakterystyczna nowoczesnych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem, takich jak enova

Potrzebujesz elastycznego narzędzia kadrowo-płacowego?

Wypełnij formularz kontaktowy, a eksperci Arena Digital niezobowiązująco przedstawią możliwości modułu Kadry Płace i HR enova365!

Poznaj możliwości

    Polityka Prywatności