enova365 dla biznesu

Dla biznesu

Często można spotkać się z opinią, że systemy ERP są dedykowane jedynie globalnym korporacjom i największym graczom na rynku. System enova365 udowadnia, że tak nie jest. Oprogramowanie enova365 ma zastosowanie zarówno w dużych przedsiębiorstwach, jak i małych i średnich firmach. Ze względu na modułową budowę, system dostosowuje się do indywidualnych potrzeb podmiotu oraz specyfiki branży. Z tego powodu, niezależnie od sektora działalności i rozmiaru firmy, wdrożenie ERP staje się istotnym ułatwieniem dla funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Do dyspozycji użytkownika pozostaje kilka interfejsów enova365:

Okienkowy

Przeglądarkowy

Dotykowy

Komórkowy

W zależności od potrzeb, użytkownicy mają dostęp do tej samej bazy danych z wielu urządzeń, w tym mobilnych. System enova365 to jedyny w Polsce system posiadający multiinterfejs.

Oprogramowanie enova365 zapewnia łatwość obsługi, zgodność z najnowszymi trendami i nowinkami technologicznymi oraz łatwość przenoszenia danych. Użytkownicy bez problemu przeniosą dane z Arkusza MS Excel do enova365. Do dyspozycji pozostają także szerokie możliwości zintegrowania z zewnętrznymi systemami takimi jak API, EDI czy enova365 Integrator.

 

Kolejną funkcją możliwą do dostosowania przez użytkownika jest odmiana funkcjonalna. Każda z dostępnych wersji odzwierciedla typ użytkownika. W ten sposób powstały trzy warianty kolorystyczne:

WERSJA SREBRNA

Dla jednoosobowych, małych i średnich firm. W tej wersji znajdziemy standardową funkcjonalność modułów oferowaną przez producenta. Oprogramowanie służy obsłudze księgowej i podatkowej z wykorzystaniem księgi przychodów i rozchodów.

WERSJA ZŁOTA

Dla średnich i dużych przedsiębiorstw prowadzących księgowość w oparciu o plan kont. Moduły w porównaniu do wersji srebrnej są rozszerzone oraz umożliwiają definiowanie dodatkowych cech przez użytkownika. Dzięki temu możliwe jest samodzielne rozszerzenie funkcjonalności systemu, a także wykorzystanie ich do prezentacji danych czy tworzenia analiz.

WERSJA PLATYNOWA

Dla dużych podmiotów. Wersja ta podlega praktycznie nieograniczonej rozbudowie i zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Umożliwia rozszerzenie działania systemu także o zewnętrzne moduły stworzone przez innych producentów, by osiągnąć efekt współpracy aplikacji dla jak najlepszej obsługi użytkownika.

Ponieważ z systemu enova365 korzystają różne grupy użytkowników, każda z nich ma dedykowaną platformę komunikacyjną. W systemie znajdziemy pulpit kierownika, pracownika, kontrahenta dla transakcji B2B oraz biura rachunkowego.

Skontaktuj się z nami

Nulla eleifend pulvinar purus, molestie euismod odio imperdiet ac. Ut sit amet erat nec nibh rhoncus varius in non lorem. Donec interdum, lectus in convallis pulvinar, enim elit porta sapien, vel finibus erat felis sed neque. Etiam aliquet neque sagittis erat tincidunt aliquam.

Sprawdź

    Polityka Prywatności